خوش به حال اونی که با امام زمان خودش روراسته

در قبال وظیفه هایی که داری از امام زمان چه کردی؟

ایشون اگه بیاد و تو رو ببینه بر خلاف بقیه ی آدم ها از دل تو خبر داره.

به ما میگه بیا. یا میگه برو و خودت رو درست کن

انقدر روی خودمون کار کردیم که به ما مسئولیت کلیدی میده یا انقدر دنیایی شدیم که لیاقت نداریم کاری واسه ولی مون انجام بدیم؟

نمی دونم خیلی سوالات توی ذهنم می چرخه و شکل میگیره و نمی دونم که اصل بیان اشون درسته یا نه؟

 

/ 20 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
موعود رحمت

با قطره اشکی پر از انتظار سلام. به روزم. سری به ما بزنید. دیگر اصراری ندارم که مرا لینک کنید. در آرزوی ظهور تکسوار.

موعود رحمت

با قطره اشکی پر از انتظار سلام. به روزم. سری به ما بزنید. دیگر اصراری ندارم که مرا لینک کنید. در آرزوی ظهور تکسوار.

پناه

روزگار مي‌گذرد و در خماري خيال ديدار، معصيت مي‌كنيم... خوشحالم كه تو هم درباره‌ي آقا مي‌نويسي بيا با يك سؤال به روزم (حضوربراي عموم آزاد است!)

پناه

روزگار مي‌گذرد و در خماري خيال ديدار، معصيت مي‌كنيم... خوشحالم كه تو هم درباره‌ي آقا مي‌نويسي بيا با يك سؤال به روزم (حضوربراي عموم آزاد است!)

موعود رحمت

كماكان منتظريم تا نام پيوند با امام عصر(عج) در ليست پيوندهاي شما قرار بگيرد. ان شاءالله با قطرات اشكي مالامال از انتظار سلام. به روزم! با مقاله‌اي بسيار كوتاه و جذاب در مورد روند بهايي‌گري. و خبري موثق و خوشحال كننده از آينده. در حقيقت مقاله ارائه شده، تلنگري است به خودمان تحت عنوان من و دشمن امام عصر(ع). منتظر حضور سبزتان با ارسال نظرات سازنده. در آرزوي پايان انتظار و نابودي مدعيان دروغين مهدويت. سري به ما بزنيد.

موعود رحمت

خبری از شما نیست؟؟ با قطرات اشكي مالامال از انتظار سلام! بيا مهدي كه دلهامان دگر تاب و تحمل را زِ كف داده است. بيا جان را فداكردن، براي يك نگاه تو. بيا مهدي. به روزم با مقاله‌اي بسيار كوتاه، تحت عنوان روند بهايي‌گري(2)، كه ادامه پُست قبلي است. دوستان عزيز من: بشتابيد تا دشمن پدر مهربانمان را بشناسيم و براي سرنگوني آنها چاره‌اي بينديشيم. منتظر حضور سبزتان با ارسال نظرات سازنده. در آرزوي پايان انتظار و نابودي فرقه ضاله بهائيت. سري به ما بزنيد.

موعود رحمت

خبری از جانب شما در فضای مجازی وزیدن نمی گیرد. بشتاب ای دوست که دشمن دمار از روزگار مان درآورده است. با قطره اشکی مالامال از انتظار سلام. كاش گفتن و شنيدن از تو، سهم همه‌ي ثانيه‌ها باشد. و يادآوري‌ات همه‌ي دقايق را پُر كند. و خدمت به تو انگيزه‌ي همه‌ي حركتها شود! كاش سينه‌مان صندوق صدقه‌اي شود و قلبمان سكه‌اي نذر سلامتي‌ات. كاش دردمان هميشه با توسل به تو آرام گيرد و دستمان جز به دعا براي تو به آسمان نرود. كاش انتظار تو رنگي باشد كه از نافرماني‌ات بازمان دارد؛ به روزم با متني كوتاه تحت عنوان: از مادر مهربانتر! به نظر شما كسي پيدا مي‌شود كه از مادر مهربانتر و دلسوزتر باشد؟؟؟ قضاوت با وجدان پاك شما. منتظر حضور سبزتان با ارائه نظرات سازنده.

فرناز

چه انتظار عجیبی توبین منتظران هم عزیز من چه غریبی عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت چه بی خیال نشستیم نه کوششی نه وفایی فقط نشسته و گفتیم خداکند که بیایی...

یه بی دردی که میخوادواقعابادردبشه

سلام.من یه بیدردم وهرلحظه نگران.چرا؟؟؟؟؟چون هنوزبه اصلاح خودم نپرداختم.سخته.واقعاسخته.چه کنم تاعزم واراده ی محکمی داشته باشم تاوقتی آقااومدسرافکنده نباشم.دعام کنید.خواهش میکنم تاواقعااونی بشم که امام زمانم میخواد.ممنون ازوب خوبتون.

مریم

سلام[گل][گل][گل] سلام آقا صابر اگه اشتباه نکنم همشهری هستیم به هر حال اگه خواستین بایه همشهری تبادل لینک کنید ممنون میشم من لینکتون کردم باگذاشتن لینک من تو وبتون خوشحالم میکنید